Srušio se avion u Americi, ima mrtvih

Izvor: B92, 03.Jun.2023, 21:33

Srušio se avion u Americi, ima mrtvih

Dve osobe su poginule nakon što se danas srušio avion u blizini aerodroma Tupelo u američkoj saveznoj državi Misisipi, saopštili su lokalni zvaničnici.

Narednik vatrogasne jedinice u Tupelu, Majkl Mudi, potvrdio je za Si-Bi-Es njuz da su dve osobe poginule.

Još se ne zna koji tip aviona se srušio i koliko ljudi je bilo u letelici, a više podataka će biti objavljeno kasnije u toku večeri, dodao je Mudi.

Očevidac nesreće rekao je za WCBI da su on >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i njegova supruga bili u automobilu na obližnjem putu kada je video kako avion ima problema, a onda je video dim.

Regionalni aerodrom u Tupelu je više od 65 godina star i predstavlja transportno avio-čvorište na severu Misisipija.

U Tupelu živi oko 38.000 ljudi, nalazi se na 300 kilometara od glavnog grada Misisipija, Džeksona.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...






Povezane vesti

NESREĆA U SAD Srušio se avion u blizini aerodroma u Misisipiju, dve osobe poginule

Izvor: Blic, 03.Jun.2023

Dve osobe su poginule nakon što se danas srušio avion u blizini aerodroma Tupelo u američkoj saveznoj državi Misisipi, saopštili su lokalni zvaničnici. Narednik vatrogasne jedinice u Tupelu, Majkl Mudi, potvrdio je za CBS njuz da su dve osobe poginule.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.