Silovatelja u zatvoru silovale čuvarke

Izvor: NaDlanu.com, 22.Nov.2013, 11:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Silovatelja u zatvoru silovale čuvarke

Mornarički kaplar Šejn Bardiz tvrdi da su ga, tokom odsluženja kazne za silovanje, seksualno zlostavljale žene čuvari i žensko osoblje zatvora Miramar u San Dijegu, u Kaliforniji.

U zatvor Miramar, koji prima do 600 osuđenika, američka mornarica šalje uglavnom žene. Berdiz tvrdi da su ga, dok je bio u Miramaru, najmanje 10 puta silovale žene čuvari, uključujući nadzornicu.Osim toga, bio je u vezi sa psihijatricom, koja je bila na praksi sa Univerziteta Južne Kalifornije. >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << "U više narvata one su koristile svoj položaj i moć da bi zadovoljile svoje seksualne potrebe", izjavio je Džon Hejfman, Bardizov advokat, za “Si-Bi-Es njuz”. Bardiz tvrdi da njegova veza sa psihijatricom nije bila seksualne prirode, ali kada su žene čuvari za to čule, postale su ljubomorne. Zadirkivale su ga, ismevale i fizički napadale. Seksualno su ga maltretirale u skladištima za hranu ili ormanima u kancelarijama, gde nije bilo kamera. Bardiz je u Miramaru bio na odsluženju treće godine petogodišnje kazne za silovanje. Nakon što se požalio NCIS (Mornaričkoj kriminalnoj istražnoj službi), usledila je istraga. Iako ne zna na koji način su optužene kažnjene, Bardiz kaže da one više ne rade u Miramaru. Izvor: Blic

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.