Izvor: B92, 29.Mar.2009, 23:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šest ubijenih u staračkom domu

Vašington -- Jedna naoružana osoba ubila je danas šest osoba, a ranila tri, među kojima i jednog policajca u staračkom domu u Kartagini, u američkoj državi Severna Karolina.

Kako prenose svetske agencije, napadač je takođe ranjen i prebačen u lokalnu bolnicu zajedno sa ostalim povređenima. Policija za sada nije saopštila motive napada niti eventualnu vezu napadača sa staračkim domom. Nije poznat ni identitet, niti starost žrtava.

Napad se dogodio u Domu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za zbrinjavanje starijih i obolelih od Alchajmerove bolesti, koji može da primi do 90 pacijenata.

Napadač, čije ime policija nije otkrila, ušao je oko 10:00 po lokalnom vremenu u zdanje i otvorio vatru, izjavio je šef policije u Kartagini Kris Mekenzi.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.