Izvor: Vesti-online.com, 06.Nov.2017, 00:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saudijska Arabija: Princ poginuo u padu helikoptera

Saudijski princ i zamenik guvernera provincije Asir u saudijskoj Arabiji Mansur bin Mukrin i nekoliko zvaničnika poginuli su danas kada se srušio helikopter u blizini granice sa Jemenom.

عاجل:

.

وفاة الأمير منصور بن مقرن نائب عسير وعدد من المسؤولين الكبار بعد #سقوط_طائرة_مروحية_عسير أثناء عملهم.

.#وفاة_منصور_بن_مقرن_ومرافقيه pic.twitter.com/aQaA3fNFip— >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << أخبار السعودية (@SaudiNews50) 05. новембар 2017.

Kako su javili lokalni mediji, helikopter se srušio dok su zvaničnici obilazili oblast u blizini obale u Asiru, koja se graniči sa Jemenom, prenosi Rojters.

Za sada, uzroci pada helikoptera nisu poznati.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.