Izvor: Vesti-online.com, 29.Okt.2017, 21:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SAD: Pale prve optužnice za rusko mešanje, spreman plan hapšenja
Američka federalna porota u Vašingtonu podnela je prve optužnice u istrazi o navodnom ruskom mešanju u izbore u SAD 2016. godine, a kako navodi CNN pripremljeni su i planovi za privođenje optuženih, što bi moglo već sutra da se dogodi.
Optužnice su po nalogu federalnog sudije zapečaćene, a za sada nije poznato kako optužnice glase, niti koliki je njihov broj.
Kancelarija specijalnog istražitelja Roberta Malera odbila je da komentariše ta saznanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << CNN.
Maler je postao specijalni istražitelj u maju, ubrzo nakon što je predsednik Tramp otpustio direktora FBI Džejmsa Komija. On vodi i istragu o finansijskim vezama između ruskih biznismena i Trampovih saradnika u predizbornoj kampanji.
Pogledaj vesti o: Vašington
Nastavak na Vesti-online.com...



















