Izvor: Kurir, 09.Maj.2012, 13:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Protest ispred Lukšićeve zgrade: Još 6 dana, pakuj se
Grupa aktivista podgoričke nevladine organizacije MANS došla je danas pred zgradu u kojoj stanuje CG premijer Igor Lukšić
PODGORICA - Grupa aktivista podgoričke nevladine organizacije Mreža za afirmaciju nevladinog sektora (MANS) došla je danas pred zgradu u kojoj stanuje crnogorski premijer Igor Lukšić, sa transparentom na kome je pisalo "Još šest dana. Pakuj se".
Aktivisti MANS su na taj način Lukšića podsetili na rok od deset >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << dana, koji su mu dali na protestu 5. maja, da podnese ostavku.
Lukšić je, međutim, u utorak rekao da nema nameru da podnese ostavku, a organizatore protesta je pitao - šta je alternativa njihovom zahtevu da ode sadašnja vlada.
"Da li je alternativa neka opoziciona partija, i koja, kakva bi to bila nova vlada ili sami organizatori protesta žele da dođu na državne funkcije", upitao je Lukšić , u intervjuu na programu Radija Crne Gore.


















