Poljski miš u Beloj kući

Izvor: Mondo, 21.Maj.2010, 18:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poljski miš u Beloj kući

Američkog predsednika Baraka Obamu, u sred njegove bitke sa moćnicima Vol strita, gotovo da je zasenio jedan drugi stanovnik Bele kuće, bolje reći vrta predsedničke palate.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Poljski miš privukao pažnju medija u Beloj kući

Izvor: SrbijaNet.rs, 21.Maj.2010

Američkog predsednika Baraka Obamu, u sred njegove bitke sa moćnicima Vol strita, gotovo da je zasenio jedan drugi stanovnik Bele kuće, bolje reći vrta predsedničke palate. Upravo kada je Obama, u vrtu predsedničke rezidencije, počeo izjavu novinarima u kojoj

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Poljski miš kod Obame u Beloj kući

Izvor: Blic, 22.Maj.2010, 00:25

Američkog predsednika Baraka Obamu, u sred njegove bitke sa moćnicima Vol strita, gotovo da je zasenio jedan drugi stanovnik Bele kuće, bolje reći vrta predsedničke palate...Upravo kada je Obama, u vrtu predsedničke rezidencije, počeo izjavu novinarima u kojoj podržava odluku Senata da prekine...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.