Poljska: Upravnik zatvora ubio kažnjenika

Izvor: S media, 10.Okt.2011, 18:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poljska: Upravnik zatvora ubio kažnjenika

Upravnik zatvora u Poljskoj ubio zatvorenika. Moguća dva motiva - ili je po sredi bilo neprijateljstvo dva čoveka, ili je upravnik zatvora imao psihičke probleme. Upravnik kažnjenika ubo nožem najmanje četiri puta.

Upravnik zatvora na severu Poljske ubio je jednog kažnjenika s nekoliko uboda nožem, saopštio je danas direktor poljskih kaznenih ustanova Jaćek Vlodarski.

Istraga ubistva usredsredila se na dva moguća motiva - ili je po sredi >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << bilo neprijateljstvo dva čoveka, ili je upravnik zatvora imao psihičke probleme.

Advokat klijentu donosio telefone u zatvor

Rumunija: Predao se osumnjičeni za ubistvo košarkaša

Rumunija: Predao se osumnjičeni za ubistvo košarkaša

Upravnik zatvora, identifikovan samo kao Andžej G., napao je žrtvu za vreme jučerašnje inspekcije zatvora u Štumu na severu Poljske, rekao je Vlodarski za televiziju TVB24, a preneo AFP.

Žrtva je izvesni Jožef S. koji je kaznu zatvora trebalo da odsluži 2030. godine.

Žrtva se često žalila na uslove zatvorskog smeštaja.

Upravnik je ubo kažnjenika najmanje četiri puta u njegovoj zatvorskoj ćeliji, za vreme inspekcije.

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.