Pljuštao keš u tunelu, ali avaj... (VIDEO)

Izvor: Mondo, 19.Jul.2015, 19:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pljuštao keš u tunelu, ali avaj... (VIDEO)

U tunelu u Baltimoru, SAD, iz blindiranog džipa punog keša odjednom su počele da pljušte novčanice.

Foto: screenshot/youtube laki kes

Zadnja vrata džipa greškom su se otvorila u tunelu, a novac je leteo na sve strane.

Vozači su se zaustavljali kako bi zgrabili koju novčanicu.



Izvor: youtube

Policija Baltimora >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je pozvala vozače da vrate novac jer će se, u suprotnom, suočiti sa pravnim posledicama.

Iako je tunel brzo zatvoren, kamere video nadzora snimile su hitre vozače koji su odmah izjurili iz svojih automobila kako bi se domogli lakog keša.

"Važno je da ljudi shvate da su u tunel postavljene kamere", kaže predstavnik policije Džonatan Grin.

Tužilaštvo Baltimora ponudilo je imunitet svima koji dobrovoljno vrate pare, a oni koji to odbiju biće optuženi za krađu.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.