Izvor: NoviMagazin.rs, 07.Dec.2015, 18:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pamela Anderson sa šefom Putinovog kabineta

Visoki ruski zvaničnik Sergej Ivanov razgovarao je danas sa američkom glumicom Pamelom Anderson u Moskvi o zaštiti divljih životinja.

U televizijskom razgovoru sa šefom kabineta ruskog predsednika Vladimira Putina, aktivistkinja za prava životinja Pamela Anderson izrazila je zabrinutost za sudbinu ruskih foka i rasprostranjenost morskih akvarijuma u kojima su zarobljeni beluga kitovi, orke i delfini.

Ivanov >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << je pohvalio nekadašnju zvezdu televizijske serije "Bejvoč" (Baywatch), rekavši da je u prilici da razgovara o zaštiti prirode u "društvu prelepe žene".

On je izjavio da je sa Andersonovom prethodno razgovarao u septembru tokom ekonomskog foruma u Vladivostoku.

AP podseća da je Pamela Anderson ranije skretala pažnju na zaštitu divljih životinja, pozirajući naga u znak protesta protiv industrije krzna.

Glumica je takodje tražila sastanak sa Putinom, navodeći da sa njim želi da razgovara o problemima životne sredine, prenela je agencija Tass.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.