Otac povoljno nudi bubreg da bi prehranio decu

Izvor: BKTV News, 27.Nov.2012, 14:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otac povoljno nudi bubreg da bi prehranio decu

Samohrani otac (38) troje dece iz Gornje Višće kod Živinica u Bosni i Hercegovini, zbog teške ekonomske situacije, odlučio se na očajnički potez – da proda bubreg.
Naime, na zgradu tamošnje bolnice postavio je oglas u kojem “hitno i povoljno prodaje bubreg kako bi prehranio troje maloletne dece”.
“Morao sam napustiti posao jer je Centar za socijalni rad želeo da mi oduzme decu i smestiti ih u dom. Moja deca nemaju nikoga osim mene da brine o njima. Supruga me je napustila >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << pre 13 meseci. Povremeno ih nazove, ali nikada im nije poslala ni žvaku”, rekao je 38-godišnjak koji brine o 13-godišnjoj ćerki i sinovima od 15 i devet godina.
Zbog teške novčane situacije najstariji sin je morao da napusti školu, a Centar za socijalni rad, iako je stalno obećavao, nikada im nije pomogao. Očajni otac tvrdi i da bi radio bilo što samo da može da brine o svojoj deci.
Izvor: vesti-online.com
Tweet

Nastavak na BKTV News...



Povezane vesti

Prodaje bubreg kako bi prehranio djecu

Izvor: Nezavisne Novine, 28.Nov.2012, 10:12

ŽIVINICE - Građevinski radnik (38) iz Gornje Višće, kod Živinica, je na Bosanski kulturni centar postavio oglas kojim prodaje povoljno bubreg kako bi prehranio svoju maloljetnu djecu.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.