Izvor: S media, 17.Okt.2009, 15:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Najmanje četvoro mrtvih u padu aviona
Najmanje četvoro ljudi je poginulo kada se jutros u predgradju Manile, na Filipinima, srušio avion "Daglas DC-3", saopštile su aerodromske vlasti.
Predstavnik medjunarodnog aerodroma u Manili rekao je da se letelica, u vlasništvu kompanije "Viktorija er", srušila na napušteno skladište u četvrti Las Pinas nekoliko minuta posle poletanja, prenela je japanska agencija Kjodo.
Prema njegovim rečima, na spisku putnika je bilo sedam imena, ali još nije utvrdjeno >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << da li su se svi ukrcali.
Rudi Garsija, starešina sela blizu kojeg se dogodila nesreća, rekao je da su iz olupine izvučena četiri tela.
"Tri žrtve su, kako se čini, bili muškarci, dok je četvrto telo ugljenisano do neprepoznatljivosti", kazao je on lokalnom radiju.
Garsija je dodao da je avion pokušao da prinudno sleti na jednu poljanu, ali je udario u skladište.











