Izvor: Blic, 19.Mar.2017, 19:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Na hiljde proevropljana protestovalo širom Nemačke
Na hiljade ljudi protestovalo je danas širom Nemačke i drugih evropskih država kako bi iskazali svoju podršku ideji ujedinjne Evrope.
Nedeljni protesti počeli su prošle godine kao pokušaj da se izbori sa nacionalističkim osećanjim na evropskom kontinentu, koji su se često iskazivali kao protivljenje Evropskoj uniji, preneo je AP.
Na protestima u Berlinu, Frankfurtu, Kelnu i drugim gradovima, okupljeni su igrali, pevali i mahali zastavama EU.
Proteste je organizovala grupa Puls Evrope.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







