Izvor: Blic, 12.Feb.2017, 23:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NAPAD U KARAČIJU Ubijen član televizijske ekipe

Jedan član televizijske ekipe ubijen je u južnom delu grada Karači, kada je naoružani napadač otvorio vatru na njihov automobil, saopštila je danas pakistanska policija, a prenosi AP.

Kako se navodi, ubijen je satelitski tehničar (22) SAMAA televizije, dok je ekipa snimala prilog o bombaškom napadu na policijsku patrolu.

Poginuo je dvadesetdvogodišnji tehničar Tamur Kan, javila je televizija SAMAA. Barohi je rekao da u napadu na policijsku patrolu nema povređenih.

Za sada niko nije preuzeo odgovornost za napad, a navodi se da se u Karačiju često dešava političko, etničko i versko nasilje.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

UBIJEN NA POSLU: U napadu na TV ekipu u Karačiju ubijen satelitski tehničar

Izvor: Kurir, 13.Feb.2017, 09:32

...Kako se navodi, ubijen je satelitski tehničar (22) SAMAA televizije, dok je ekipa snimala prilog o bombaškom napadu na policijsku patrolu..Za sada niko nije preuzeo odgovornost za napad, a navodi se da se u Karačiju često dešava političko, etničko i versko nasilje..Autor: Tanjug

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.