Izvor: S media, 18.Avg.2011, 09:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Melburn: Mešanac pitbula usmrtio devojčicu
Mešanac pitbula usmrtio devojčicu dok je gledala televiziju u svojoj kući. Pas će biti ubijen, a protiv njegovog vlasnika razmatra se podizanje optužnice.
Jednu devojčicu iz predgradja Melburna usmrtio je pas, koji je pobegao komšijama i upao u kuću njenih roditelja, saopštila je jutros australijska policija.
Prema rečima njenih predstavnika, mešanac pitbula ušetao je sinoć u kuću u kojoj je četvorogodišnja Ajen Čol, izbeglica iz Sudana, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << gledala televiziju sa drugom decom.
Pas je napao Čolovu, usmrtivši je na mestu, a pre toga je povredio jednu petogodišnju devojčicu i jednu 30-godišnju ženu.
Danijel Etem, rodjak preminule Ajen Čol, rekao je da je pas prvo krenuo na tu ženu, i da je pošao za njom kada je utrčala u kuću.
Krvave borbe pasa - unosan posao!
Policija u Melburnu ubila tinejdžera
Pas je potom, dodao je Etem, napao petodogodišnju devojčicu, a nakon što je majka Ajen Čol pokušala da je odbrani, ostrvio se na njenu ćerku koja se majci držala za nogu.
Policija je saopštila da će pas biti ubijen, a protiv njegovog vlasnika razmatra se podizanje optužnice.
(Beta)
Pas u Melburnu ubio devojčicu i povredio dvoje ljudi
Izvor: Blic, 18.Avg.2011
MELBURN - Jednu devojčicu iz predgrađa Melburna usmrtio je pas, koji je pobegao komšijama i upao u kuću njenih roditelja, saopštila je jutros australijska policija...Prema rečima njenih predstavnika, mešanac pitbula ušetao je sinoć u kuću u kojoj je četvorogodišnja Ajen Čol (Ayen Chol),...










