Izvor: B92, 05.Sep.2011, 12:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Majka ubila četvoro dece
Zagreb -- U petak se u Češkoj dogodio nezapamćen zločin, kada je majka ubila svoje četvoro dece tako što ih je izbola nožem i zadavila, prenosi hrvatski portal Index.hr.
Nakon što je izvšila ovaj do sada nezapamćen zločin u Češkoj, prema pisanju tamošnje štampe, majka je pokušala da se obesi.
Kako javljaju novinky.cz zločin se dogodio nedaleko od sela Široki Dul, a radi se o dva dečaka i dve devojčice starosti od 10, 8, 7 godina i dva meseca starosti. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Prema poznatim informacijama troje starije dece majka je rodila u prvom braku, a dvomesečnu bebu rodila je u vezi s drugim muškarcem.
Prema pisanju češke štampe i na njenom telu su pronađeni tragovi uboda nožem.
Majka je pod sedativima odvezena u bolnicu i nalazi se u kritičnom stanju u indukovanoj komi.
"U našoj zemlji nikad nije bilo ubijeno toliko dece u isto vreme", izjavio je portparol policije.
Češka: Majka izbola četvoro dece nožem, pa ih ugušila!
Izvor: S media, 05.Sep.2011
Češka policija osumnjičila je 36-godišnju majku da je ubila svoje četvoro dece, nakon čega je pokušala samoubistvo, piše "Czeh Position". ..Četvoro dece pronađeno je danas mrtvo u selu Polički, u centralnom delu Češke, dok se njihova majka nalazi u teškom stanju nakon pokušaja samoubistva,...
Majka monstrum izbola, pa ugušila četvoro dece
Izvor: Press, 05.Sep.2011
Dosad nezabeležen zločin potresao je češku javnost. Žena (36) iz mesta Policki, na istoku zemlje, zverski je ubila svoje četvoro dece, nakon čega je pokušala sebi da oduzme život.










