Liga za sever: Mladić je patriota!  (VIDEO)

Izvor: S media, 29.Maj.2011, 16:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Liga za sever: "Mladić je patriota!" (VIDEO)

Uhapšenom Ratku Mladiću stiže podrška iz Italije, od predsednika Lige za sever, Maria Borgezia.

Italijanski političar Mario Borgezio, član Evropskog parlamenta i predsednik Lige za sever, izjavio je da je Ratko Mladić patriota i dodao da su Srbi u Bosni i Hercegovini mogli da zaustave prodor islama u Evropu.

Komentarišući hapšenje Mladića,Borgezio je za jednu italijansku radio stanicu rekao da su optužbe protiv njega političke >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i dodao da "nema ni trunke vere da će mu u Haškom

sudu biti omogućeno fer suđenje".

Lekar: Ratko Mladić sposoban za sudjenje

Advokat: Mladićevo zdravlje alarmantno

Mladić u Hagu u ponedeljak ili utorak!

Prema njegovim rečima, Srbi su u Bosni i Hercegovini "mogli da zaustave prodor

islama u Evropu", da ih svet u tome nije sprečio.

(S media)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.