Konobarici ostavio bakšiš od 1.000 dolara

Izvor: BKTV News, 21.Maj.2013, 22:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Konobarici ostavio bakšiš od 1.000 dolara

Jedna konobarica našla se u potpunom čudu kada je shvatila da joj je gost ostavio bakšiš u iznosu od čak 1.000 dolara.
Velikodušni gost je kraj iznosa napojnice od 1.000 dolara na računu napisao: “Tvoja karta za Italiju, uživaj!”
Fotografiju računa je na Tumblru postavila korisnica s nadimkom Casual Cynic, navodeći da je napojnicu dobila njena majka.
Njena majka je posluživala čoveka koga ranije nije viđala u tom baru. Dok ga je posluživala malo su ćaskali, a >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << jedna od tema bila je i Italija. Pričala mu je kako je poreklom iz Firence, ali da nikada nije bila u Italiji.
Pošto je saslušao njenu priču, muškarac ju je pozdravio, rekao joj da se čuva i ostavio pozamašnu napojnicu.
Konobarica je inače osam godina pohađala umetničke škole, studirala istoriju umetnosti ali je na kraju završila u kafani. Po navodima njenog deteta, nikada nije imala “normalan posao” odnosno nikada nije radila u struci.
Pre šest godina se razvela i “zaglavljena” je u jednom gradiću. Gest ovog neobičnog gosta, koji je ostavio veliku sumu novca a zatim samo nestao iz kafane, prilično ju je iznenadio ali joj i vratio veru u ljude.
Izvor: Novi magazin
Tweet

Nastavak na BKTV News...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.