Kijevske snage 32 puta napale teritoriju DNR

Izvor: Vostok.rs, 19.Apr.2017, 12:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kijevske snage 32 puta napale teritoriju DNR

Prema saopštenju Ministarstva odbrane DNR kijevske snage su za protekla 24 sata 32 puta napale teritoriju DNR. Najintenzivniji napadi su bili na naselje Spartak severno od Donjecka, Jasinovatu, kao i na Teljmanovski rejon.



Narodna milicija LNR saopštila je da su ukrajinske snage tokom prethodnog dana napale pozicije Narodne milicije u području grada Pervomajsk.



Čitajte više na Ukrajina i Novorusija iz minuta u minut
Vostok, srb.news-front.info

Nastavak na Vostok.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.