Izvor: Vesti-online.com, 30.Jun.2015, 11:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kanada uvela sankcije "Noćnim vukovima"
Kanada je uvela novi, 15. set sankcija protiv Rusije, koje se odnose na mlade lidere Evroazijske unije, članove motociklističkog kluba "Noćni vukovi" i nekoliko kompanija, a zabranjen je i uvoz robe sa Krima.
- Dok ne bude uspostavljen pravi mir, dok se okupacione snage ne povuku, dok ne bude obnovljen teritorijalni suverenitet Ukrajine, moraju postojati mere protiv Putinovog režima - saopštio je kanadski premijer Stiven Harper.
Harper je pozvao ruskog predsednika Vladimira Putina da okonča "invaziju istočne Ukrajine", navodeći da Kanada podržava napore za političko rešenje krize.
Nastavak na Vesti-online.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















