Izvor: S media, 01.Mar.2013, 11:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KORAK KA PEDOFILIJI: Kineske devojčice u bikinijima prodaju automobile! (FOTO)
Nedavno su se na internetu pojavile slike sa sajma automobila u gradu Wuhan u Kini “2012 Ćutian Automobile Festival” gde se vidi da kraj kola poziraju maloletne devojčice u bikinijima, uz podršku starijih koleginica.
Kad nije oduševljeno fotografisala, publika se, naravno, primereno zgražavala nad prizorom.
Neraskidiva veza između zgodnih promoterki i automobila, na koju smo se svi već navikli, a sve pod parolom “sex sells”, ovoga puta >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << prešla je sve granice ukusa, primerenog ponašanja, smisla, o ugroženim ljudskim i dečjim pravima da ne govorimo.
U zemlji u kojoj je roditeljima dozvoljeno da imaju samo jedno dete velikodušno je dozvoljeno i da to jedno upropaste.
Majka jedne od devojčica rekla je da je povređena, neshvaćena i da je očekivala da će ljudi biti otvorenijeg uma. Ohrabrivala je ćerku da učestvuje na nekoliko modnih takmičenja, verujući da će tako steći samopouzdanje i ostati u dobroj formi, dodajući da “nije ilegalno da deca nose bikini”.
Zhang Ping, direktor modne agencije “Qisefeng” je izjavio da je tog dana na sajmu automobila održano takmičenje za decu manekene i poziranje pored automobila, u nadi da će biti pronađen budući top model, ali da niko nije zahtevao da devojčice nose bikini.
Ako je ovo zaista krajnji domet otvaranja kineske ekonomije prema svetu, ne bi nas iznenadilo da i druge zemlje krenu njenim stopama – bar dece s ludim roditeljima ima na pretek.
(e-novine.com,ćinasmack.com)
Foto:PrtSc-ćinasmack.com












