Izvor: Glas javnosti, 16.Apr.2010, 07:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izmlatio ga pitonom!
ROK HIL - Svađa između dvojice gostiju jednog hotela u Južnoj Karolini okončana je kada je jedan udario drugog zmijom u glavu.
Policija je saopštila da je gost koji je izvukao deblji kraj ispričao da se u utorak uveče posvađao sa 29-godišnjim Tonijem Smitom (Tony Smith) zbog glasne muzike koja se čula iz Smitove sobe.
Nekoliko sati kasnije, kada je 47-godišnji Džefri Kalp (Jeffery Culp) pomislio da je svađa završena, Smit mu je prišao s leđa noseći u ruci 1,2 >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << metra dugačkog pitona, dotakao ga po ramenu i, kada se ovaj okrenuo, zamahnuo je i udario ga zmijom u lice.
Smit je pitona predao članovima svoje porodice na čuvanje pre nego što je vezan lisicama i odveden u zatvor. Optužen je za fizički napad i ostaje u pritvoru uz kauciju od 1.100 dolara.











