Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Sep.2008, 11:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hteo da ubije majku zbog silikona
DENVER - Jedan tinejdžer iz Kolorada angažovao je ubicu da usmrti njegovu majku, kako bi njenim novcem mogao da plati devojci plastičnu operaciju povećanja grudi.
U saopštenju policije navodi se da su uhapšeni osamnaestogodišnji Nikita Li Vajs i njegova tri godine starija devojka Sofi Nikol Alsept, a slobode su lišena još trojica mladića, od kojih je jedan pokušao da ubije Nikitinu majku.
Žena je pre par dana napadnuta palicom za bejzbol, ali je uspela da >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << pobegne i u bolnicu je prebačena sa lakšim povredama. Napadač je brzo identifikovan i uhapšen, a potom se klupko odmotalo.
U saopštenju policije se navodi da je Vajs želeo da proda majčin automobil i da novac da devojci koja je po svaku cenu želela da poveća grudi. Plan je bio da ženino telo zakopaju u pustinji u Novom Meksiku.
Svi su zadržani u pritvoru, pošto nisu mogli da plate kauciju od po 50.000 dolara.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






