Izvor: Kurir, 24.Apr.2012, 23:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hteo da smota na parking, uleteo dačijom u metro!
Ispred stoji znak na kome piše 'Osman Parking'. Očigledno sam pogrešio, rekao je vozač
PARIZ - Jedan zbunjeni francuski vozač parkirao je zabunom automobil na stepenicama ulaska u metro stanicu u Parizu, misleći da se radi o ulasku u podzemni parking."Ispred stoji znak na kome piše 'Osman Parking'. Očigledno sam pogrešio", rekao je AFP-u Johan (26).
Johan je uspeo da zakoči u poslednji čas, tako da su točkovi njegove "dačije daster" >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ostali napolju. Niko na sreću nije povređen u ovom incidentu koji je privukao veliki broj ljudi, prenosi Bi-Bi-Si (BBC). Mnogi su fotografisali automobil koji viri zadnjim trapom iz stepeništa metro stanice.
Francuska policija je kasnije radila Johanu alko-test, koji je bio uredan. Kelner iz restorana koji se nalazi preko puta ove metro stanice ispričao je AFP-u da se slični incident dogodio na istom mestu pre pet godina.




















