Izvor: Kurir, 02.Nov.2010, 19:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EKSTREMISTI DIGLI U VAZDUH NAFTOVOD U JEMENU
SANA - U vazduh je dignut naftovod na jugu Jemenu, a osumnjičani su naoružani ekstremisti, rekao je Rojtersu lokalni zvaničnik. On je izjavio da naftovodom upravlja južnokorejska firma ali je odbio da iznese druge detalje
SANA - U vazduh je dignut naftovod na jugu Jemenu, a osumnjičani su naoružani ekstremisti, rekao je Rojtersu lokalni zvaničnik. On je izjavio da naftovodom upravlja južnokorejska firma ali je odbio da iznese druge detalje.
Za sada se ne zna i da li je izvoz nafte iz Jemena, koji je mali proizvođač tog energenta, ugrožen.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











