Izvor: NaDlanu.com, 13.Avg.2013, 00:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Devojčica (10) optužena da je silovala dečaka (4) (VIDEO)
Desetogodišnja devojčica uhapšena je i optužena prošle nedelje u Hjustonu zato što je navodno silovala četvorogodišnjeg dečaka, uprkos insistiranju njene majke da je reč o neprikladnoj dečijoj igri.
Navodni zločin dogodio se u aprilu u dvorištu stambenog kompleksa u kome stanuje devojčica."Ona je samo dete koje se zabavljalo i igralo. Nije znala da radi bilo šta loše", izjavila je devojčicina majka, koja smatra da je hapšenje neprimerena mera i da je bila u košmaru dok >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << je gledala kako joj policija dovodi ćerku. Devojčica je bila četiri dana iza rešetaka u zatvoru za maloletnike u Hjustonu, a ako bude osuđena za zločin za koji je optužena, mogla bi da bude registrovana kao seksualni prestupnik. Suđenje će biti održano ovog meseca.Blic
Desetogodišnja djevojčica uhapšena zbog silovanja četvorogodišnjeg dječaka
Izvor: Nezavisne Novine, 13.Avg.2013
Desetogodišnja djevojčica uhapšena je i optužena prošle nedjelje u Hjustonu zato što je navodno silovala četvorogodišnjeg dječaka, uprkos insistiranju njene majke da je riječ o neprikladnoj dječijoj igri.







