Izvor: Kurir, 30.Mar.2011, 08:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
„ČOVEK-PAUK“ OSVOJIO NAJVIŠU ZGRADU SVETA U DUBAIJU
DUBAI - Francuz Alen Rober uspešno se popeo na Burdž Kalifa, najvišu zgradu na svetu, koja se nalazi u Dubaiju u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. On je visinu od 828 metara savladao za nešto više od šest sati. Rober se popeo na više
DUBAI - Francuz Alen Rober uspešno se popeo na Burdž Kalifa, najvišu zgradu na svetu, koja se nalazi u Dubaiju u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. On je visinu od 828 metara savladao za nešto više od šest sati. Rober se popeo na više od 70 oblakodera u svetu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









