Bombaški napad u Pakistanu: ima žrtava

Izvor: Vostok.rs, 30.Mar.2013, 14:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bombaški napad u Pakistanu: ima žrtava

30.03.2013. -

1 policajac je poginuo, 6 ljudi je ranjeno u napadu samoubice koji je aktivirao bombu kod policijskih patrolnih kola u severozapadnom delu pakistanske provincije Hajber-Pahtunva. Od 6 ranjenih 2 su policajci. Incident se dogodio na pijaci u gradu Katalangu, 50 km severoistočnije od administrativnog centra te provincije Pešavara.

Izvor: Glas Rusije, foto: EPA    

Nastavak na Vostok.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vostok.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vostok.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.