Izvor: NoviMagazin.rs, 18.Apr.2016, 11:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Besni radnici prevrnuli dva buldožera u Kini
Kineska policija saopštila je danas da su se na jednom gradilištu na severu zemlje radnici potukli i u besu prevrnuli dva buldožera na ulici, preneli su tamošnji mediji.
Na video snimcima postavljenim na internetu prikazani su radnici koji prevrću mašineriju i tuku se kao "navijači na nekoj utakmici", javila je agencija AP.
Prema navodima policije, tuča je izbila između radnika dve kompanije koje su konkurisale za posao na gradilištu.
Građevinski sektor u Kini se nalazi u teškoj situaciji s velikim padom proizvodnje u poslednjih deset godina.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








