Andrija Milošević voli kada žena miriše na pasulj

Izvor: NaDlanu.com, 13.Maj.2012, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Andrija Milošević voli kada žena miriše na pasulj

Glumac i voditelj rijalitija "Survivor" - Andija Milošević jedan je od najpoželjnijih neženja na ovim prostorima. Kako treba da miriše žena koja bi mogla da osvoji Andriju?

U emisiji Sanje Marinković "Magazin In", gosti, među kojima je bio i Andrija Milošević, pričali su o muško-ženskim odnosima kao i svaki put u “Magazinu In”.Milena Ćeranić je konstatovala da više nije u trendu da devojke kuvaju i mirišu na ručak, - Više nije u trendu da žena kuva i da miriše >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << na zapršku, da joj kosa miriše na ručak. Sada se hrana naručuje iz restorana - rekla je Ćeranićka, ali Andrija se nije složio sa njom. - Nema ništa lepše nego kad žena miriše na pasulj sa rebarcima - rekao je Andrija dok su ostali dodali da se neki muškarci zaista “lože” na to.Devojke, idemo, pasulj sa rebarcima za Andrijino srce. Što da ne?

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.