Izvor: CrnaHronika.rs, 23.Avg.2013, 21:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trudnica popila kafu i bacila se pod voz

Žena je sedela u kafiću sa kolegom, naručila kafu i čašu crnog vina, popila i otišla u obližnju pekaru, pa se zaputila biciklom u smeru Belice, kažu komšije.
Žena, koja je navodno bila trudna, poginula je danas kada se bacila pod teretni voz na relaciji Čakovec – Kotoriba.
Kako je potvrdila međimurska policija, nesreća se dogodila u 12.40 časova, 100 metara od prelaza Mala Subotica – Belica.
Reč o 34-godišnjoj ženi koja je navodno bila trudna. Komšije tvrde da ništa nije ukazivalo na to da bi mogla počiniti samoubistvo.
Žena je sedela u kafiću sa kolegom, naručila kafu i čašu crnog vina, kao i obično, popila i otišla u obližnju pekaru, pa se zaputila biciklom u smeru Belice, kažu komšije.
Izvor: kurir

Nastavak na CrnaHronika.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta CrnaHronika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta CrnaHronika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.