Treći remi Radničkog, drugi na niškom Čairu

Izvor: JužneVesti.com, 28.Okt.2023, 20:39

Treći remi Radničkog, drugi na niškom "Čairu"

Drugu utakmicu zaredom na svom terenu fudbaleri Radničkog iz Niša završili su remijem pošto su u 13. kolu Superlige odigrali nerešeno (1:1) sa Spartakom iz Subotice. Gosti su poveli rano, ali su niški igrači uspeli da dođu do jednog boda, ukupno 12. u sezoni.

Spartak je poveo u 7. minutu golom Andreja Todorovskog, a do izjednačenja fudbaleri Radničkog su čekali ravno sat vremena aktivne igre - u 67. minutu precizan je bio Pavle Ivelja. >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com <<

Pokušavao je do kraja domaćin da stigne do preokreta, ali bez uspeha.

Nišlije su upisale treći remi u sezoni, a to je i drugi remi zaredom na "Čairu".

Sa 12 bodova Radnički je trenutno 12. na tabeli, a u narednom kolu igra u Beogradu sa Voždovcem.
Pogledaj vesti o: Subotica