Super liga, Spartak bolji od Bačke

Izvor: RTS, 13.Avg.2016, 21:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Spartaka pobedili su kao gosti Bačku sa 3:1, u prvoj utakmici petog kola Super lige Srbije.
Strelci za Spartak na stadionu "Karađorđe" bili su Ognjen Mudrinski u 22, Vladimir Torbica u 35. i Milan Makarić u 88. minutu, dok je gol za Bačku u 61. dao Mladen Galić.
Posao subotičkom klubu pri vođstvu od 2:1 olakšao je Marko Klisura, koji je u 84. minutu dobio crveni karton.
Spartak je sa sedam bodova izbio na sedmo mesto prvenstvene tabeli, dok je Bačka ostala na poslednjem sa jednim bodom.
Ostali mečevi petog kola igraju se u nedelju.
Pogledaj vesti o: Subotica