Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 04.Nov.2012, 16:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rad i Vojvodina podelili bodove na Banjici

BEOGRAD -

Fudbaleri Rada i Vojvodine odigrali su danas na Banjici nerešeno 1:1 (0:0) u poslednjem meču 11. kola Superlige Srbije.

"Građevinari" su do prednosti došli u 62. minutu golom Nemanje Kojića na asistenciju Uroša Đurđevića.

Gosti su do izjednačenja došli golom Branislava Trajkovića, koji se najbolje snašao posle kornera.

Ovim remijem Rad je zadržao četvrto mesto na tabeli sa 18 osvojenih bodova, dok je Vojvodina pretekla subotički Spartak na petom mestu.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...