Policija pronašla dečaka koji je nestao u Subotici

Izvor: Press, 12.Apr.2018, 20:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Policija pronašla dečaka koji je nestao u Subotici

Subotica -- Pripadnici MUP-a u Subotici pronašli petnaestogodišnjeg dečaka Maria Kovačića, koji je nestao je 11. aprila u Subotici.
Poslednji put je viđen kako vozi crni bicikl u naselju Markova sedmica. Kako je navedeno na sajtu nestalisrbija.rs, Mario je na sebi imao plavu sportsku jaknu, tamno plavu trenerku i crne patike. Visok je oko >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << 1,50 i težak oko 50 kilograma. Dodaje se i da dečak nikada ranije nije odlazio od kuće.
Kako javljaju "Večernje novosti", dečak je pronađen u prigradskom naselju u Subotici, bez ikakvih povreda.
Nestao dečak iz Subotice - nemamo vremena za čekanje, molim vas podelite! #RT#nestalisrbijahttps://t.co/PRljWmDoV4pic.twitter.com/7MEbfgcROk
— Igor Jurić (@lojzija) April 12, 2018
 
 
PROČITAJ JOŠ

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.