Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Nov.2010, 10:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Pionir" u društvu najpoznatijih konditora iz sveta
ARANĐELOVAC -
Oko 200 predstavnika konditorskih firmi iz celog sveta i članova Juropian kendi ketl klaba, kao i državnih zvaničnika, očekuje se danas u Aranđelovcu, na dodeli prestižnog međunarodnog priznanja Privrednom društvu za proizvodnju čokolade, bombona i peciva "Pionir" iz Subotice.
"Pionir" je priznanje dobio za poseban doprinos u razvoju, inovacijama i kvalitetu proizvoda u oblasti konditorske industrije za 2010. godinu i time se svrstao u red uglednih svetskih >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << konditora proizvođača, kao što su "Ferero" iz Italije, "Kedberi" iz Velike Britanije ili "Nestle" iz Švajcarske.
Prijem za članove tog međunarodnog udruženja, koje čine 30 najvećih i najpoznatijih svetskih proizvođača mašina i linija za konditorsku industriju u svetu sa sedištem u Londonu i gostiju iz Srbije, organizuje "Alko-grupa" Miroljuba Aleksića, vlasnika subotičkog "Pionira" i aranđelovačkog hotela "Izvor", koji će, posle više godina opsežne rekonstrukcije, otvoriti vrata prvim gostima.
Gosti će tokom dvodnevnog boravka u Aranđelovcu obići Oplenac i podrum "Aleksandrović" u Vinči, ali će imati i tu privilegiju da prvi uživaju u blagodetima kongresnog spa-velnes hotela sa pet zvezdica, najluksuznijeg u Srbiji i široj regiji, u čiju je rekonstrukciju Aleksić uložio 30 miliona evra.
Pogledaj vesti o: Subotica
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...




















