Vučić: Mesto gradonačelnika mi je dovoljno

Izvor: S media, 24.Apr.2012, 12:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vučić: Mesto gradonačelnika mi je dovoljno

Zamenik predsednika SNS-a i kandidat te stranke za gradonačelnika Beograda Aleksandar Vučić izjavio je da se u ovom trenutku kandiduje za mesto prvog čoveka Beograda, jer smatra da mu je i to dovoljno.

"Ja znam šta mogu. Nije mesto gradonačelnika mala stvar za mene. Ne želim da tražim nešto što je više od mojih mogućnosti. Ne mislim da bi trebalo da se kandidujem za premijera, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << ministra ili predsednika ", rekao je Vučić za B92.

Nikolić: Nema dogovora o postizbornim koalicijama

Popović: Velike šanse za koaliciju sa SNS

Dačić: DS i SNS ne mogu bez mene da formiraju vladu

On je rekao da smatra da bi on i njegova stranka bolje upravljali prestoniom nego trenutna vlast i gradonačelnik.

"Vlast navodi da je izgradila 36 obdaništa i to je dobro. Ali ta obdaništa su uglavnom građena od kredita. Mi predlažemo da se na osnovu našeg projekta Grad na vodi privuku investitori i da se od tih sredstava grade nova obdaništa i škole a ne da se samo menja drvenarija i to predstavlja kao novi objekat", rekao je Vučić.

On je dodao da SNS ne želi da upravlja Beogradom "na samoupravljački način" uzimanjem kredita i kritikovao gradsku vlast da je za tri godine zadužila Beograd onoliko koliko je bio zdužen pre toga.

"Oni stalno misle uzećemo kredite potrošiti pare i niko neće tražiti da se vrati, a onda građani i njihovi unuci će to da vraćaju", rekao je zamenik predsednika SNS.

(B92, foto: Beta, arhiva)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.