Izvor: B92, 27.Apr.2016, 23:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SNS: Građani pokazali šta misle o Pajtiću i DS
Beograd -- SNS je poručila lideru DS Bojanu Pajtiću da su njemu i njegovoj DS građani Vojvodine, i cele Srbije, pokazali na izborima šta misle o njegovim krađama i lažima.
Iz SNS-a su Pajtiću poručili i "da mu pokušaji pravljenja haosa, po uputstvima Tuđamanovog propagandiste Macana, neće pomoći da prevari narod".
"Umesto što se grčevito bori da svaki dan slaže barem >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << jedanput građane Srbije, pametnije bi mu bilo da smišlja kako će vratiti sve one milijarde narodnih para koje je opljačkao u Vojvodini, a mi ga, ovom prilikom, molimo da prvo vrati pare koje je oteo od dece sa posebnim potrebama. Bojan Pajtić i DS bili su i ostali najveća sramota Srbije", dodaje se u saopštenju SNS.
Demokratska stranka izrazila je ranije večeras sumnju u regularnost 60 prigovora upućenih RIK-u, na osnovu kojih se ponitavaju rezultati izbora na vie biračkih mesta u Srbiji.
Pogledaj vesti o: Izbori











