Izvor: Radio 021, 10.Apr.2019, 17:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Republikanci dobili odbornika u Beočinu

Bivša odbornica Srpske napredne stranke u Beočinu Minja Petrovski pristupila je Republikanskoj stranci, čime će, kako kaže, u beočinsku politiku vratiti višestranačje i politički pluralizam.

Petrovski je SNS napustila u avgustu prošle godine, zajedno sa članom Opštinskog veća i njenim suprugom Branislavom Babićem. Kako je Babić tada rekao za 021.rs, tu odluku su doneli zbog aktuelnog predsednika opštine Mitra Milinkovića, koji samostalno >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << vodi politiku koja izlazi iz programa koji zastupa SNS.

"Od 25 odbornika koliko čini Skupštinu Opštine Beočin, biću jedini pravi opozicioni odbornik, jer svi ostali odbornici već tri godine glasaju za odluke SNS-a, i jednoglasno podržavaju rad i odluke predsednika opštine Mitra Milinkovića", poručila je Petrovski.

On je ukazala i na to da se, zajedno sa Babićem, nakon napuštanja vladajuće stranke, suočila sa nizom neprijatnosti, od seče guma na automobilu, posipanja kiselinom vozila, do pokušaja zastrašivanja. Razlog za to pronalazi u tome što se ne slažu sa politikom koju sprovodi predsednik opštine, kojeg je optužila za navedene događaje.

Po njenim rečima, licemerno je ponašanje žena OO SNS u Beočinu, koje su stale u odbranu svojih članica, a nisu stale u njenu odbranu dok je bila trudna.

Autor: 021.rs

Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.