Nikolić: SNS će ponuditi saradnju DSS-u, NS-u i SPS-u

Izvor: Blic, 26.Apr.2010, 15:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nikolić: SNS će ponuditi saradnju DSS-u, NS-u i SPS-u

Lider SNS Tomislav Nikolić izjavio je danas da će naprednjaci ponuditi socijalistima i narodnjacima formiranje vladajuće koalicije u Aranđelovcu i ocenio da će, ukoliko SNS, kao stranka koja je pobedila na izborima, ostane u opoziciji, to biti izvor nestabilnosti u tom gradu. "Ako naprednjaci budu u opoziciji u Aranđelovcu, to će biti izvor nestabilnosti u gradu", kaže Nikolić

Nikolić >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je novinarima u parlamentu rekao da će SNS ponuditi saradnju DSS-u, NS i SPS-u i da bi te stranke trebalo da razmisle šta žele građani Aranđelovca koji su, kako je rekao, jasno pokazali da žele promene.

On je dodao da je SNS suprostavljena mnogim strankama iz vladajuće koalicije na republičkom nivou, ali da na lokalnom nivou stranke treba da slušaju glas građana, koji su u Aranđelovcu rekli da najviše cene SNS.

"Mi ćemo svakako ponuditi strankama da sarađuju na lokalnom nivou, ali na njihovu dušu i sramotu je ako tu saradnju odbiju", rekao je Nikolić i dodao da će, ukoliko naprednjaci budu u opoziciji, to biti izvor nestabilnosti u tom gradu.

"Još nisam sreo primer u svetu da najjača politička stranka bude u opoziciji zato što se mali dogovore da je izbace u opoziciju. Ako se kojim slučajem desi da mi ostanemo u opoziciji, to će biti izvor nestabilnosti za Aranđelovac, pošto parlament u kome je polovina odbornika u opoziciji ne može da funkcioniše", rekao je Nikolić.

Lider SNS je rekao da promene u Aranđelovcu ne mogu doneti stranke koje čine koaliciju na republičkom nivou.

"Pustite da prvo ohladimo napad DS na SNS, da uklonimo strah koji postoji kod koalicionih partnera DS od reakcije DS, da vidimo šta je najbolje za Aranđelovac i otvoreno i pošteno ćemo reći građanima Aranđelovca šta smo učinili, šta smo pokušali, a šta su dobili", kazao je Nikolić.

On je rekao da je SNS ubedljivo pobedila na izborima u Aranđelovcu, da to neće biti pobeda samo u Šumadiji, već pobeda i na republičkim parlamentarnim izborima
Pogledaj vesti o: Tomislav Nikolić

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.