Naprednjaci predali potpise za izmenu gradskog statuta

Izvor: NaDlanu.com, 10.Dec.2012, 17:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Naprednjaci predali potpise za izmenu gradskog statuta

BEOGRAD, 10. decembra 2012. (Beta) - Srpska napredna stranka (SNS) predala je u ponedeljak predsedniku Skupštine grada Aleksandru Antiću 100.400 potpisa gradjana koji podržavaju predlog SNS za izmene statuta Grada Beograda za decentralizaciju i veća ovlašćenja opština.

BEOGRAD, 10. decembra 2012. (Beta) - Srpska napredna stranka (SNS) predala je u ponedeljak predsedniku Skupštine grada Aleksandru >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << Antiću 100.400 potpisa gradjana koji podržavaju predlog SNS za izmene statuta Grada Beograda za decentralizaciju i veća ovlašćenja opština."Predate potpise smo prikupili u cilju promene statuta grada Beograda kojima bi se obezbedile veće nadležnosti gradskih opština u smislu decentralizacije, što će dati bolji kvalitet život Beogradjana", rekao je novinarima ispred Skupštine potpredsednik gradskog odbora SNS Milosav Miličković.On je negirao da je postignut dogovor sa socijalistima za promenu vlasti i istakao da u razgovoru "nije bilo reči o politici", ali da je predlog SNS-a naišao na dobar prijem i razumevanje Aleksandra Antića.Miličković je kazao da je postignut dogovor da skupštinska radna grupa u dve faze razmotri predloge za izmene statuta."Siguran sam da nema razloga da (socijalisti) ne glasaju za takve promene, ako je zaista cilj i Aleksandra Anitcha i svih ostalih u gradskoj upravi da se obezbedi bolji život gradjana Beograda", rekao je on.

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.