Ilić: Sramota tražiti treći mandat

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Apr.2012, 20:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ilić: Sramota tražiti treći mandat

ČAČAK -

Lider Nove Srbije Velimir Ilić danas je izjavio da je kandidat Demokratske stranke za predsednika Srbije Boris Tadić kao šef države "imao dva mandata da učini nešto za Srbiju", pa je "sramota da traži i treći mandat, pričajući o kojekakvim novim investicijama".

Ilić je rekao da na izborima za šefa države "mora pobediti" kandidat Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kome će se pridružiti lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica, pa će "na čelu Srbije biti dva Šumadinca".

"Ne može više Crnogorac da vlada Srbijom", izjavio je Ilić.

On je ocenio da "narod nikada nije lošije živeo, manje zarađivao".

"Sve je rasprodato i rastureno, vlada uvozi meso iz Nemačke, krompir iz Holandije. Moramo spasiti zemlju i pobediti ih", rekao je Ilić.
Pogledaj vesti o: Boris Tadić,   Tomislav Nikolić

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.