Izvor: Nezavisne Novine, 06.Dec.2016, 14:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ðorđević se vraća u Francusku: Lion ili Marsej?

Srpski fudbaler Filip Ðorđević želi u januaru da napusti Lacio i vrati se u Francusku, gdje su interesovanje za njega iskazali Lion i Marsej.

Francuski "Le10Sport" navodi da su Lion i Marsej spremni da ponude sedam miliona evra za transfer, nakon što je Ðorđević izrazio nezadovoljstvo jer nije u prvom planu kod trenera Simonea Inzagija.

Ðorđević bi se vratio u Francusku poslije dvije i po godine, gdje je sa velikim uspjehom nosio dres Nanta i za šest sezona >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << stigao do uloge kapitena i najboljeg strijelca.

On je ove sezone odigrao 10 utakmica u Seriji A, ali je samo dva puta startovao, pošto prednost ima prvi strijelac Rimljana Ćiro Imobile.

Bivši napadač Rada i Crvene zvezde za reprezentaciju Srbije postigao je četiri gola na 14 mečeva, ali nije dobio poziv otkad se prije dvije godine posvađao sa tadašnjim selektorom Radovanom Ćurčićem.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.