Zvezdin poslednji test, protiv vladara beloruskog fudbala

Izvor: Sportal.rs, 14.Feb.2015, 09:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezdin poslednji test, protiv "vladara" beloruskog fudbala

BATE Borisov biće poslednji protivnik fudbalera Crvene zvezde na pripremama u Turskoj. Provera protiv višestrukog uzastopnog šampiona Belorusije i redovnog učesnika Lige šampiona biće odličan test za ekipu Nenada Lalatovića, a treba spomenuti da u timu Aleksandra Jermakoviča igraju uglavnom igrači iz Belorusije. Trenutno su u konkurenciji samo dva >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << stranca, nekadašnji igrač beogradskih crveno-belih, Filip Mladenović i Letonac Kaspar Dubra.

Trijumfu nad Belorusima nada se i Aleksandar Katai, asistent i strelac protiv Sarbrikena.

- Zadovoljan sam jer je ova ekipa, uslovno rečeno druga, da me neko ne shvati pogrešno, pobedom (nad Sarbrikenom) zatvorila pripreme. Nadam se da će i prvi tim savladati BATE Borisov, a onda sledi povratak u Beograd, gde ćemo spremno dočekati početak prolećne polusezone. Zadovoljan sam i mojom igrom, naročito zbog gola. U drugom poluvremenu smo odigrali bolje nego u prvom delu, a pad koji se dogodio u završnici, kada smo primili gol, rezultat je umora - rekao je Katai nakon pobede nad nemačkim četvrtoligašem.

Zvezda će prvu utakmicu prolećnog dela sezone odigrati u Nišu, protiv Radničkog. Meč će biti odigran 23. februara.

(Foto: crvenazvezdafk.com)

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.