Zvezda ubedljiva protiv Cibone u Beogradu

Izvor: Beta, 19.Nov.2022, 19:08

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su danas u Beogradu ekipu Cibone sa ubedljivih 92:53 (21:20, 29:18, 22:8, 20:7), u utakmici sedmog kola ABA lige.Crveno-beli, posle šest odigranih utakmica, imaju pet pobeda i jedan poraz, dok Cibona ima skor 3:4.Zvezdu je do ove pobede vodio Nemanja Nedović sa 24 poena, Filip Petrušev je dodao 14 poena, uz devet skokova, dok je Nikola Ivanović meč završio sa deset poena.U redovima Cibone najbolji je bio Aleksandar Aranitović sa deset poena, dok su po devet postigli Ivan Majcunić, Lovro Mazalin i Filip Bundović.Košarkaše Zvezde u narednom kolu ABA lige očekuje prvi ovosezonski derbi protiv Partizana na svom terenu, dok će Cibona gostovati Budućnosti.