Izvor: RTS, 22.Jan.2021, 17:58

Zvezda se raspucala protiv Slaska u Turskoj

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su sa 4:0 savladali ekipu Slaska u okviru priprema u Turskoj.
Izabranici Dejana Stankovića uspešno su započeli 2021. godinu, savladali su poljski Slask sa 4:0.

Zvezda je od prvog do poslednjeg sudijskog zvižduka bila mnogo bolji tim, što je potvrdila golovima i rezultatom.
Beograđani su više imali loptu u svom posedu, kao i >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << veći broj stvorenih šansi.
Ivanić je crveno-belima doneo prednost u 34. minutu, a do kraja prvog dela utakmice Falčineli je povisio na 2:0.
Italijanski napadač je krunisao još jednu sjajnu akciju Crvene zvezde u 58. minutu, da bi konačnih 4:0 postavio Pavkov u 73. minutu.
Stanković je meč započeo sa verovatno najboljom mogućom postavom u ovom trenutku, da bi u drugom poluvremenu potpuno promešao karte i dao šansu igračima sa manjom minutažom u dosadašnjem toku sezone.
Pogledaj vesti o: Turska