Zvezda nije u krizi, Delije izazvale kontraefekat?!

Izvor: Sportske.net, 28.Mar.2017, 18:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda nije u krizi, Delije izazvale ''kontraefekat''?!

Tako to trenutno izgleda iz ugla nekadašnjeg trenera crveno-belih.

Uoči večerašnje revanš utakmice polufinala plej-ofa ABA lige između Budućnosti i Crvene zvezde mts, a posle dva uzastopna poraza crveno-belih u Evroligi tokom prošle sedmice, svoj komentar aktuelnog stanja u redovima aktuelnog šampiona dao je i nekadašnji Zvezdin trener Vlade Đurović.

On je u izjavi za ''Alo'' >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << naglasio da je najveći problem za crveno-bele u ovom trenutku povreda Stefana Jovića i da bi sa njim u ekipi Zvezda već obezbedila plasman u Top 8 Evrolige.

''Jedini je kreator tima, uz sve uvažavanje dva Amerikanca, Voltersa i Dženkinsa, koji su strelci. Jedini je pravi organizator igre crveno-belih, ne može svako kao Nikola Jokić da bude i centar i kreator igre u isto vreme'', objašnjava Đurović.

Ipak, kada je u pitanju prethodna utakmica u Barseloni, Đurović je primetio i još jedan detalj, a tiče se Zvezdinih navijača.

''Mislim da su pristalice Crvene zvezde u 'Blaugrani' napravile kontraefekat! Navijanjem su jednostavno probudili inat kod domaćina i naterali ga da igra mnogo bolje nego obično, iako za njih taj meč nije imao takmičarski značaj. Tim Dejana Radonjića nije u krizi, samo im, evidentno, nedostaje Stefan Jović'', ponovio je Đurović.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona,   Crvena Zvezda

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.