Izvor: Beta, 14.Nov.2009, 20:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda i Sion nerešeno u prijateljskom susretu

BEOGRAD, 14. novembra 2009. (Beta) - Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su u subotu uveče u prijateljskoj utakmici u švajcarskom Sionu nerešeno 3:3 protiv istoimene domaće ekipe.

"Crveno-beli" su nakon 30 minuta imali visoko vodjstvo od 3:0, ali su u nastavku utakmice dopustili Sionu da dodje do remija.

Beogradska ekipa je do 78. minuta čuvala dva gola prednosti, a potom je Aliui drugim golom na utakmici smanjio zaostatak. Konačan rezultat, u 85. minutu, postavio je Domingez.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.