Izvor: MozzartSport.com, 07.Feb.2021, 15:21

Zvanično: Lajpcig na neutralnom terenu protiv Liverpula

Igraće se u Mađarskoj...

Prva utakmica osmine finala Lige šampiona između RB Lajpciga i Liverpula biće odgrana u Budimpešti, na stadionu Ferenc Puškaš, saopšteno je danas iz sedišta Evropske fudbalske unije. Lajpcigov zahteb nemačkoj vladi da napravi ustupak i dozvoli ulazak Redsa na teritoriju Nemačke odbijen je pre nekoliko dana, tako da su postojale samo dve varijante - ili poraz 0:3, ili neutralan teren. Na kraju se polufinalista prošlogodišnjeg izdanja Lige šampiona >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << odlučio za Budimpeštu.

Podsetimo, Nemačka ne dozvoljava ulazak na svoju teritoriju iz teritorija pogođenih mutiranim virusom COVID-19, među kojima je i Velika Britanija. Zanimljivo da je ta odluka na snazi do 17. fenruara, a utakmica je zakazana za dan ranije.

Bez obzira što prisustvo publike nije dozvoljeno biće ovo ozbiljan hendikep za nemačkog predstavnika.

|

Kompletna ponuda na www.mozzartbet.com

Tagovi:

Favoriti i notifikacije:

Tagovi:

Nastavak na MozzartSport.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.