Žoze:Liverpul favorit, nema čuda

Izvor: B92, 25.Apr.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žoze:"Liverpul favorit, nema čuda"



Prema rečima trenera Čelsija, Žoze Murinja, favorit za prolazak u finale LŠ jeste Liverpul, s obzirom da je u boljoj formi od Čelsija, odmorniji i spremniji. Menadžer "plavaca" je istakao da njegov tim ima problema oko povreda i žutih kartona, za razliku od njegovog protivnika:" Ako me terate da istaknem favorita, onda mislim da će Liverpul stići najdalje".

U svom timu, Murinjo broji tri povređena igrača: Mihaela Balaka, Robena i Rikarda Karvalja, koji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se pojavio na treningu u utorak, međutim nije u formi da istrči na teren.

Čelsi će polufinale LŠ igrati bez veznog igrača, Majkla Esjena, koji je suspendovan i Didiera Drogbe koji je dobio žuti karton.

Liverpul, s druge strane je "očistio” sve kartone na četvrfinalnoj utakmici sa PSV-om.

"Ovde ne postoje čuda. U fudbalu, to su nisu samo spretne noge, već i um. Mora da postoji visok nivo koncentracije”, rekao je Murinjo.

Polufinale između dva engleska prvoligaša igra se u sredu od 20:45, uz direktan prenos na TVB92.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.